UpdraftPlus - en to he_IL translation catalogue (252 entries)

en: recommended
he_IL: מומלץ

en: login
he_IL: התחבר

en: Description
he_IL: תֵאוּר

en: Details
he_IL: מידע

en: Your settings have been saved.
he_IL: הגדרותיך נשמרו.

en: stop
he_IL: להפסיק

en: reset
he_IL: איפוס

en: Saving...
he_IL: שומר...

en: Dismiss
he_IL: התעלם

en: settings
he_IL: הגדרות

en: Extensions
he_IL: הרחבות

en: Not installed
he_IL: לא מותקן

en: week(s)
he_IL: שבוע(ות)

en: hour(s)
he_IL: שעה(ות)

en: day(s)
he_IL: יום(ים)

en: day
he_IL: יום

en: Site
he_IL: אתר

en: Send
he_IL: שלח

[ctx: i.e. Non-automatic]
en: Manual
he_IL: ידני

en: LinkedIn
he_IL: לינקדאין

en: Google+
he_IL: גוגל+

en: Facebook
he_IL: פייסבוק

en: Twitter
he_IL: טוויטר

en: Every %s hours
he_IL: כל %s שעות

en: search and replace
he_IL: חיפוש והחלפה

en: Go
he_IL: בצע

en: A search/replace cannot be undone - are you sure you want to do this?
he_IL: פעולת ההחלפה אינה ניתנת לביטול. האם אתה בטוח?

en: This can easily destroy your site; so, use it with care!
he_IL: פעולה זו עלולה להרוס את האתר שלך. נהג בזהירות!

en: Replace with
he_IL: החלף עם

en: Search for
he_IL: חפש את

en: Search / replace database
he_IL: חפש / החלף בסיס נתונים

en: search term
he_IL: ביטוי חיפוש

en: Too many database errors have occurred - aborting
he_IL: יותר מדי טעויות בסיס נתונים התרחשו - מבטל פעולה.

en: read more at %s
he_IL: קרא עוד ב%s

en: %s (%s used)
he_IL: %s (%s בשימוש)

en: Welcome to UpdraftPlus!
he_IL: ברוכים הבאים אל UpdraftPlus!

en: External database
he_IL: מסד נתונים חיצוני

en: Dropbox
he_IL: דרפבוקס

en: Authenticate with %s
he_IL: אימות באמצעות %s

en: Region: %s
he_IL: אזור: %s

en: Name: %s.
he_IL: שם: %s.

en: Backup created by: %s.
he_IL: גיבוי נוצר על ידי: %s.

en: Database (created by %s)
he_IL: מסד נתונים (נוצר על ידי %s)

en: unknown source
he_IL: מקור לא ידוע

en: Constants
he_IL: קבועים

en: (version: %s)
he_IL: (גרסה: %s)

en: See also the "More Files" add-on from our shop.
he_IL: ראה גם את ההרחבה "קבצים נוספים" מהחנות שלנו.

en: Your free space in your hosting account is very low - only %s Mb remain
he_IL: השטח הפנוי בחשבון האירוח שלך הוא נמוך מאוד - רק Mb%s נשאר

en: The amount of memory (RAM) allowed for PHP is very low (%s Mb) - you should increase it to avoid failures due to insufficient memory (consult your web hosting company for more help)
he_IL: כמות הזיכרון (RAM) המותר עבור PHP הוא נמוך מאוד (%s Mb) - הנך צריך להגדיל את כמות הזיכרון כדי למנוע כשלים בגלל חוסר זיכרון (התייעץ עם חברת האירוח שלך לקבלת עזרה נוספת)

en: Manage Addons
he_IL: נהל הרחבות

en: Buy It
he_IL: רכוש את זה

en: Get it from the UpdraftPlus.Com Store
he_IL: קבל את זה בחנות UpdraftPlus.Com

en: activate it on this site
he_IL: הפעל אותה באתר זה

en: You have an inactive purchase
he_IL: יש לך רכישה לא פעילה

en: Assigned to this site
he_IL: מוקצה לאתר זה

en: Available for this site (via your all-addons purchase)
he_IL: זמין עבור אתר זה (דרך רכישת כל ההרחבות שלך)

en: (apparently a pre-release or withdrawn release)
he_IL: (ככל הנראה קדם הפצה או שחרור נסוג)

en: Go here
he_IL: עבור לכאן

en: Need to get support?
he_IL: צריך תמיכה ?

en: An error occurred when trying to retrieve your add-ons.
he_IL: אירעה שגיאה בעת ניסיון לאחזר את ההרחבות שלך.

en: An unknown response was received. Response was:
he_IL: תגובה לא ידועה התקבלה. התגובה שהתקבלה:

en: Claim not granted - your account login details were wrong
he_IL: טענה לא אושרה - פרטי הכניסה לחשבון שלך היו שגויים

en: Please wait whilst we make the claim...
he_IL: אנא המתן בזמן שאנחנו מעבירים את הטענה...

en: Errors occurred when trying to connect to UpdraftPlus.Com:
he_IL: אירעו שגיאות בעת ניסיון להתחבר ל UpdraftPlus.Com :

en: You are presently <strong>not connected</strong> to an UpdraftPlus.Com account.
he_IL: אתה <strong>לא מחובר</strong> לחשבון UpdraftPlus.Com .

en: If you bought new add-ons, then follow this link to refresh your connection
he_IL: אם רכשת הרחבות חדשות, הכנס לקישור זה כדי לרענן את החיבור שלך

en: You are presently <strong>connected</strong> to an UpdraftPlus.Com account.
he_IL: אתה <strong>מחובר</strong> לחשבון UpdraftPlus.Com .

en: Interested in knowing about your UpdraftPlus.Com password security? Read about it here.
he_IL: מעוניין לדעת על אבטחת הסיסמא שלך ב UpdraftPlus.Com ? קרא על זה כאן.

en: Forgotten your details?
he_IL: שכחת את הפרטים שלך?

en: Not yet got an account (it's free)? Go get one!
he_IL: עדיין אין לך חשבון (זה בחינם) ? צור חשבון !

en: Connect with your UpdraftPlus.Com account
he_IL: התחבר עם חשבון UpdraftPlus.Com

en: UpdraftPlus is not yet installed.
he_IL: UpdraftPlus עדיין לא הותקן.

en: Go here to activate it.
he_IL: לחץ כאן כדי להפעיל אותו.

en: UpdraftPlus is not yet activated.
he_IL: UpdraftPlus עדיין לא הופעל.

en: Go here to connect.
he_IL: לחץ כאן כדי להתחבר.

en: You have not yet connected with your UpdraftPlus.Com account, to enable you to list your purchased add-ons.
he_IL: אתה עדיין לא מחובר עם חשבון UpdraftPlus.Com שלך, כדי לאפשר את רשימת התוספות שרכשת.

en: Remote Storage Options
he_IL: אופציה אחסון מרחוק

en: (logs can be found in the UpdraftPlus settings page as normal)...
he_IL: (הלוג נמצא בעמוד ההגדרות של UpdraftPlus כנורמל)

en: Remember this choice for next time (you will still have the chance to change it)
he_IL: זכור אפשרות זו בפעם הבאה (עדיין תהיה לך האפשרות לשנות אותה)

en: Upload failed
he_IL: העלאה נכשלה

en: You can send a backup to more than one destination with an add-on.
he_IL: ניתן לשלוח את הגיבוי ליותר מיעד אחד בעזרת הרחבה (תוסף).

en: Note: the progress bar below is based on stages, NOT time. Do not stop the backup simply because it seems to have remained in the same place for a while - that is normal.
he_IL: הערה: מד ההתקדמות להלן מבוססת על שלבים, לא זמן. אל תפסיקו את הגיבוי כי זה נראה שנשאר באותו המקום במשך זמן מה - זה נורמלי.

en: (%s%%, file %s of %s)
he_IL: (%s%%, קובץ %s של %s)

en: Read more about how this works...
he_IL: קרא עוד על איך זה עובד ...

en: Failed: We were able to log in, but failed to successfully create a file in that location.
he_IL: שגיאה: הצלחנו להתחבר, אך לא הצלחנו ליצור קובץ במיקום המבוקש בהצלחה.

en: Failed: We were able to log in and move to the indicated directory, but failed to successfully create a file in that location.
he_IL: שגיאה: נכנסנו בהצלחה לספרייה המבוקשת, אך לא הצלחנו ליצור קובץ במיקום המבוקש בהצלחה.

en: Use SCP instead of SFTP
he_IL: השתמש ב SCP במקום ב SFTP

en: SCP/SFTP user setting
he_IL: הגדרות משתמש SCP / SFTP

en: SCP/SFTP host setting
he_IL: הגדרות מארח SCP / SFTP

en: The attempt to send the backup via email failed (probably the backup was too large for this method)
he_IL: הניסיון לשלוח את הגיבוי באמצעות דואר אלקטרוני נכשל (כנראה הגיבוי היה גדול מדי לשיטה זו)

en: Backup is of: %s.
he_IL: הגיבוי עומד על: %s.

en: %s settings test result:
he_IL: %s בדיקת הגדרות:

en: (Not finished)
he_IL: (לא הסתיים)

en: If you are seeing more backups than you expect, then it is probably because the deletion of old backup sets does not happen until a fresh backup completes.
he_IL: אם הנך רואה יותר גיבויים (גיבויים ישנים) משציפית, זה כנראה בגלל שעדיין לא בוצע גיבוי עדכני מלא.

en: <b>Do not</b> place it inside your uploads or plugins directory, as that will cause recursion (backups of backups of backups of...).
he_IL: <b>אל תניח </b>אותו בתוך ספריית הקבצים שלך או ספריית התוספים, כי זה גורם לרקורסיה (גיבויים של גיבויים של גיבויים של ...).

en: This is where UpdraftPlus will write the zip files it creates initially.  This directory must be writable by your web server. It is relative to your content directory (which by default is called wp-content).
he_IL: זה המקום שבו UpdraftPlus יכתוב את קבצי הארכיון בתחילה. ספרייה זו חייבת להיות ניתנת לכתיבה על ידי שרת האינטרנט שלך. זה ביחס לספריית התוכן שלך (אשר כברירת מחדל נקרא wp-content).

en: Job ID: %s
he_IL: מזהה משימה: %s

en: last activity: %ss ago
he_IL: הפעילות האחרונה: לפני %ss

en: next resumption: %d (after %ss)
he_IL: החידוש הבא: %d (לאחר %ss)

en: Unknown
he_IL: לא ידוע

en: Backup finished
he_IL: הגיבוי הסתיים

en: Waiting until scheduled time to retry because of errors
he_IL: מחכה עד המועד המתוזמן כדי לנסות שנית עקב שגיאות

en: Pruning old backup sets
he_IL: דילול גיבויים ישנים

en: Uploading files to remote storage
he_IL: מעלה קבצים לאחסון מרוחק

en: Encrypted database
he_IL: מסד הנתונים המוצפן

en: Encrypting database
he_IL: הצפנת מסד הנתונים

en: Created database backup
he_IL: גיבוי מסד הנתונים נוצר

en: table: %s
he_IL: טבלה: %s

en: Creating database backup
he_IL: יוצר גיבוי למסד הנתונים

en: Created file backup zips
he_IL: גיבוי קבצים שנוצרו

en: Creating file backup zips
he_IL: יוצר את קבצי הארכיון לגיבוי

en: Backup begun
he_IL: הגיבוי החל

en: The scheduler is disabled in your WordPress install, via the DISABLE_WP_CRON setting. No backups can run (even &quot;Backup Now&quot;) unless either you have set up a facility to call the scheduler manually, or until it is enabled.
he_IL: המתזמן מבוטל בהתקנת הוורדפרס שלך, דרך הגדרות DISABLE_WP_CRON. 
    הגיבויים אינם יכולים לרוץ (גם "גיבוי כעת") אלא אם כן הגדרת תהליך המפעיל את התיזמון באופן ידני, או עד שהוא מופעל.

en: file
he_IL: קובץ

en: folder
he_IL: תיקייה

en: UpdraftPlus needed to create a %s in your content directory, but failed - please check your file permissions and enable the access (%s)
he_IL: UpdraftPlus ניסתה ליצור %s בספרייה התוכן שלך, אך נכשלה - נא לבדוק את הרשאות הקובץ ולאפשר גישה (%s)

en: The backup has not finished; a resumption is scheduled
he_IL: הגיבוי לא הסתיים; חידוש מתוזמן

en: Your website is visited infrequently and UpdraftPlus is not getting the resources it hoped for; please read this page:
he_IL: אתר האינטרנט שלך מבקר לעתים רחוקות לכן UpdraftPlus אינו מקבל את המשאבים שהוא קיווה, אנא קרא את הדף הבא:

en: The %s authentication could not go ahead, because something else on your site is breaking it. Try disabling your other plugins and switching to a default theme. (Specifically, you are looking for the component that sends output (most likely PHP warnings/errors) before the page begins. Turning off any debugging settings may also help).
he_IL: אימות ה %s לא יכול להמשיך, כי משהו אחר באתר שלך מונע זאת. נסה להשבית את התוספים האחרים שלך ועבור לערכת הנושא שהיא ברירת מחדל. (באופן ספציפי, אתה מחפש את הרכיב ששולח את הפלט (כמו אזהרות / שגיאות של PHP) לפני שהעמוד מתחיל. ביטול מצב איתור באגים עשוי גם לסייע).

en: Your PHP memory limit (set by your web hosting company) is very low. UpdraftPlus attempted to raise it but was unsuccessful. This plugin may struggle with a memory limit of less than 64 Mb  - especially if you have very large files uploaded (though on the other hand, many sites will be successful with a 32Mb limit - your experience may vary).
he_IL: מגבלת זיכרון ה PHP ​​שלך (שנקבע על ידי חברת אירוח האתרים שלך) היא נמוכה מאוד. UpdraftPlus ניסה לשנות זאת אך ללא הצלחה. תוסף זה יכול להיאבק עם מגבלת זיכרון של פחות מ 64 MB - במיוחד אם הנך מעלה קבצים גדולים (למרות שמצד שני, אתרים רבים יהיו מוצלחים עם מגבלת 32Mb - החוויה שלך עשויה להשתנות).

en: Proceed with update
he_IL: ממשיך עם העדכון

en: Do not abort after pressing Proceed below - wait for the backup to complete.
he_IL: לא לבטל לאחר לחיצת המשך להלן - המתן עד שהגיבוי יושלם.

en: UpdraftPlus Automatic Backups
he_IL: UpdraftPlus גיבויים אוטומטיים

en: Errors have occurred:
he_IL: שגיאות התרחשו:

en: Creating backup with UpdraftPlus...
he_IL: יצירת גיבוי עם UpdraftPlus ...

en: Automatic Backup
he_IL: גיבוי אוטומטי

en: Creating database backup with UpdraftPlus...
he_IL: יצירת גיבוי מסד הנתונים עם UpdraftPlus ...

en: themes
he_IL: ערכות נושא

en: plugins
he_IL: תוספים

en: Starting automatic backup...
he_IL: מתחיל גיבוי אוטומטי ...

en: Creating %s and database backup with UpdraftPlus...
he_IL: %s יצירת גיבוי מסד הנתונים עם UpdraftPlus ...

en: Automatically backup (where relevant) plugins, themes and the WordPress database with UpdraftPlus before updating
he_IL: גיבוי תוספים, ערכות נושא ומסדי הנתונים של וורדפרס באופן אוטומטי (במידת צורך) עם UpdraftPlus לפני העדכון

en: If you are not sure then you should stop; otherwise you may destroy this WordPress installation.
he_IL: אם אתה לא בטוח, אז אתם צריכים להפסיק, אחרת אתה עלול להרוס את התקנת וורדפרס .

en: This does not look like a valid WordPress core backup - the file %s was missing.
he_IL: זה לא נראה כמו גיבוי תקין של וורדפרס - קובץ %s היה חסר.

en: Unable to open zip file (%s) - could not pre-scan it to check its integrity.
he_IL: אין אפשרות לפתוח את קובץ הארכיון (%s) - אין אפשרות לבצע סריקה מקדימה כדי לבדוק את תקינותו.

en: Unable to read zip file (%s) - could not pre-scan it to check its integrity.
he_IL: אין אפשרות לקרוא את קובץ הארכיון (%s) - אין אפשרות לבצע סריקה מקדימה כדי לבדוק את תקינותו.

en: More plugins
he_IL: עוד תוספים

en: Support
he_IL: תמיכה

en: UpdraftPlus was unable to find the table prefix when scanning the database backup.
he_IL: UpdraftPlus לא היה אפשרות לאתר את הקידומת טבלה בעת סריקת מסד הנתונים של הגיבוי.

en: This database backup is missing core WordPress tables: %s
he_IL: לגיבוי מסד נתונים זה חסר טבלאות ליבה של וורדפרס: %s

en: You are importing from a newer version of WordPress (%s) into an older one (%s). There are no guarantees that WordPress can handle this.
he_IL: אתה מייבא מגירסה חדשה יותר של וורדפרס (%s) לגירסה ישנה יותר(%s). אין ערבויות שורדפרס יכול להתמודד עם זה.

en: %s version: %s
he_IL: %s גרסת: %s

en: The database is too small to be a valid WordPress database (size: %s Kb).
he_IL: מסד הנתונים הוא קטן מדי כדי להיות אתר וורדפרס תקף (גודל: %s KB).

en: Be safe with an automatic backup
he_IL: להיות בטוח עם גיבוי אוטומטי

en: If you can still read these words after the page finishes loading, then there is a JavaScript or jQuery problem in the site.
he_IL: אם אתה עדיין יכול לקרוא את המילים האלה אחרי שמסתיים טעינת הדף, אז ישנה בעיה עם JavaScript או jQuery באתר.

en: The file was uploaded.
he_IL: הקובץ הועלה.

en: Unknown server response status:
he_IL: סטטוס תגובת שרת אינה ידועה:

en: Unknown server response:
he_IL: תגובת שרת לא ידועה:

en: This decryption key will be attempted:
he_IL: במפתח פענוח זה יתבצע ניסיון:

en: Follow this link to attempt decryption and download the database file to your computer.
he_IL: בקישור זה תוכלו להוריד ולנסות לפענח את קובץ מסד הנתונים למחשב.

en: Upload error
he_IL: שגיאת העלאה

en: Upload error:
he_IL: שגיאת העלאה:

en: (make sure that you were trying to upload a zip file previously created by UpdraftPlus)
he_IL: (בדוק שאתה מנסה לעלות קובץ זיפ שנוצר בעבר ע"י UpdraftPlus)

en: Download to your computer
he_IL: הורדה למחשב שלך

en: Delete from your web server
he_IL: מחק מהשרת שלך

en: You appear to be missing one or more archives from this multi-archive set.
he_IL: נראה שחסר ארכיב אחד או יותר ממערכת רב-ארכיון

en: (%d archive(s) in set).
he_IL: (%d ארכיב מוגדר).

en: Split archives every:
he_IL: פיצול ארכיון כל:

en: Error: the server sent us a response (JSON) which we did not understand.
he_IL: שגיאה: השרת שלח תשובה (JSON) שלא יכולנו לפענח.

en: Warnings:
he_IL: אזהרה:

en: Error: the server sent an empty response.
he_IL: שיאה: השרת שלח תשובה ריקה.

en: This looks like a file created by UpdraftPlus, but this install does not know about this type of object: %s. Perhaps you need to install an add-on?
he_IL: נראה שהקובץ נוצר ע"י UpdraftPlus, אבל ההתקנה לא מכירה בסוג האובייקט: %s. אולי אתה צריך להתקין תוסף?

en: The backup archive files have been processed, but with some errors. You will need to cancel and correct any problems before retrying.
he_IL: קובץ גיבוי ההארכיון עובד בהצלחה. אבל עם מספר שגיאות. אתה צריך לבטל ולתקן כל בעיה לפני נסיון נוסף.

en: The backup archive files have been processed, but with some warnings. If all is well, then now press Restore again to proceed. Otherwise, cancel and correct any problems first.
he_IL: קובץ גיבוי ההארכיון עובד. אבל עם מספר אזהרות. אם הכל תקים, אז כעת לחץ שחזור שוב להמשיך. אחרת, בטל ותקן את הבעיות קודם.

en: The backup archive files have been successfully processed. Now press Restore again to proceed.
he_IL: קובץ גיבוי ההארכיון עובד בהצלחה. כעת לחץ שחזור שוב להמשיך.

en: This multi-archive backup set appears to have the following archives missing: %s
he_IL: ארכיון גיבוי מרובה זה מראה על חוסר של הארכיונים הבאים: %s

en: File (%s) was found, but has a different size (%s) from what was expected (%s) - it may be corrupt.
he_IL: הקובץ (%s) נמצא, אבל גודלו שונה (%s) ממה שהיה צפוי (%s) - זה עשוי להיות פגום.

en: File was found, but is zero-sized (you need to re-upload it): %s
he_IL: הקובץ נמצא, אך גודל הקובץ הינו 0 (עליך להעלות אותו מחדש):%s

en: File not found (you need to upload it): %s
he_IL: קובץ לא נמצא (צריך להעלות אותו):  %s

en: No such backup set exists
he_IL: לא קיימת סדקת גיבוי כזו

en: The backup archive for this file could not be found. The remote storage method in use (%s) does not allow us to retrieve files. To perform any restoration using UpdraftPlus, you will need to obtain a copy of this file and place it inside UpdraftPlus's working folder
he_IL: קובץ הארכיון לקובץ זה לא ניתן להמצא. שיטת האחסון מרחוק שמשתמשים בה (%s) לא מאפשרת לנו להחזיר קבצים. על מנת לבצע שחזור באמצעות UpdraftPlus, אתה צריך להשיג עותק של קובץ זה ולמקם אותו בתוך ספרית העבודה של UpdraftPlus.

en: Moving unpacked backup into place...
he_IL: העברת קבצי הגיבוי (לא מכווצים) למקומם...

en: Failed to open the zip file (%s) - %s
he_IL: נכשל בפתיחת קובץ הארכיון (%s) - %s

en: ... and many more!
he_IL: ורבים נוספים...

en: file is size:
he_IL: גודל הקובץ:

en: Go here for more information.
he_IL: לחץ כאן לקבלת מידע נוסף.

en: Some files are still downloading or being processed - please wait.
he_IL: ישנם קבצים שנמצאים עדיין בטעינה או המתנה - אנא המתן...

en: The time zone used is that from your WordPress settings, in Settings -> General.
he_IL: אזור הזמן בשימוש הוא על פי ההגדרות של וורדפרס, לשינוי כנס ל-הגדרות -> כללי.

en: Enter in format HH:MM (e.g. 14:22).
he_IL: הכנס בפורמט HH:MM (לדוגמא: 14:22).

en: %s upload failed
he_IL: %s העלאה נכשלה

en: %s login failure
he_IL: %s כניסה נכשלה

en: You do not appear to be authenticated with %s
he_IL: אתה לא מופיע כמשתמש מאומת עם %s

en: Failed to access %s when deleting (see log file for more)
he_IL: נכשל ניסיון לגשת %s בעת המחיקה (ראה קובץ יומן ליותר)

en: You do not appear to be authenticated with %s (whilst deleting)
he_IL: אתה לא מופיע כמשתמש מאומת עם %s (תוך מחיקה)

en: Error - failed to download the file from %s
he_IL: שגיאה - נכשל בהורדת הקובץ מאת %s

en: Error - no such file exists at %s
he_IL: שגיאה - לא קיים קובץ כזה ב-%s

en: %s Error
he_IL: שגיאת %s

en: %s error - failed to upload file
he_IL: שגיאת %s - נכשל בהעלאת הקובץ

en: %s authentication failed
he_IL: שגיאת אימות %s

en: Error: %s
he_IL: שגיאה: %s

en: Backup directory specified exists, but is <b>not</b> writable.
he_IL: תקיית הגיבוי קיימת, אך היא <b>לא</b> ניתנת לכתיבה.

en: Backup directory specified does <b>not</b> exist.
he_IL: תקיית גיבוי מתאימה <b>אינה</b> קיימת.

en: Warning: %s
he_IL: התראה: %s

en: A very large file was encountered: %s (size: %s Mb)
he_IL: נמצא קובץ גדול מאוד: %s (גודל: %s מ''ב)

en: %s: unreadable file - could not be backed up
he_IL: %s קובץ לא קריא - לא ניתן לגיבוי

en: Table %s has very many rows (%s) - we hope your web hosting company gives you enough resources to dump out that table in the backup
he_IL: לטבלה %s יש יותר מדי שורות (%s) - אנו מקווים שחברת האחסון שלך נותנת לך משאבים מספיקים כדי לכתוב את הטבלה הזאת מהגיבוי

en: An error occurred whilst closing the final database file
he_IL: שגיאה ארעה בזמן סגירת קובץ בסיס הנתונים הסופי

en: Warnings encountered:
he_IL: התראות נמצאו:

en: The backup apparently succeeded (with warnings) and is now complete
he_IL: ככל הנראה הגיבוי הצליח (עם התראות) והוא עכשיו הושלם

en: Your free disk space is very low - only %s Mb remain
he_IL: נפח הדיסק הפנוי שלך מאוד קטן - רק %s מ''ג נותרו פנויים

en: New site:
he_IL: אתר חדש:

en: Enter details for where this new site is to live within your multisite install:
he_IL: הזן את הפרטים של האתר החדש בתוך התקנת ה-multisite שלך:

en: Information needed to continue:
he_IL: מידע דרוש כדי להמשיך:

en: Processed plugin:
he_IL: תוסף מעובד:

en: Check your file permissions: Could not successfully create and enter directory:
he_IL: בדוק את הרשאות הכתיבה שלך: לא הצלחנו ליצור ולהכס לתקייה בהצלחה:

en: Your web server's PHP installation does not included a required module (%s). Please contact your web hosting provider's support and ask for them to enable it.
he_IL: מנוע הPHP של האחסון שלך אינו מכיל מודול דרוש (%s). אנא פנה לתמיכה הטכנית של חברת האחסון שלך ובקש מהם להפעיל אותו.

en: Please check your access credentials.
he_IL: אנא בדוק את הרשאות הכניסה שלך.

en: The error reported by %s was:
he_IL: השגיאה שדווחה על ידי %s הייתה:

en: Please supply the requested information, and then continue.
he_IL: אנא ספק את המידע הדרוש, ורק אז המשך.

en: Site information:
he_IL: מידע על האתר:

en: Warning:
he_IL: אזהרה:

en: Close
he_IL: סגור

en: News
he_IL: חדשות

en: Errors:
he_IL: שגיאות:

en: Password
he_IL: סיסמה

en: Failed
he_IL: נכשל

en: The communication with %s was encrypted.
he_IL: התקשורת עם %s הייתה מוצפנת.

en: Note:
he_IL: שים לב:

en: WordPress Backup
he_IL: גיבוי וורדפרס

en: Username
he_IL: שם משתמש

en: Client ID
he_IL: מספר לקוח

en: OK
he_IL: אשר

en: Old table prefix:
he_IL: קידומת הטבלה הישנה:

en: Save Changes
he_IL: שמירת שינויים

en: Cancel
he_IL: בטל

en: None
he_IL: ללא

en: Email
he_IL: אימייל

en: Exclude these:
he_IL: לא לכלול את אלה:

en: Include in files backup
he_IL: לכלול בגיבוי הקבצים

en: Monthly
he_IL: חודשי

en: Weekly
he_IL: שבועי

en: Daily
he_IL: יומי

en: Delete
he_IL: מחיקה

en: No
he_IL: לא

en: Yes
he_IL: כן

en: Multisite
he_IL: רשת אתרים

en: Error:
he_IL: שגיאה:

en: refresh
he_IL: רענן

en: Restore
he_IL: שיחזור

en: Database
he_IL: מסד נתונים

en: Files
he_IL: קבצים

en: Version
he_IL: גרסה

en: Actions
he_IL: פעולות

en: File ready.
he_IL: הקובץ מוכן.

en: Error
he_IL: שגיאה

en: Warning
he_IL: אזהרה!!!

en: Add-Ons / Pro Support
he_IL: הרחבות / תמיכת פרימיום

en: Settings
he_IL: הגדרות

en: Others
he_IL: אחרים

en: Uploads
he_IL: העלאות

en: Themes
he_IL: תבניות

en: Plugins
he_IL: תוספים
